Prawnik zakopane, Radca prawny Zakopane tło
Adwokatura Polska Prawo Ojczyzna Honor

 

 • ­nakładu pracy adwokata, radcy prawnego, prawnika,

 • charakteru sprawy, w tym: jej czasochłonności, zawiłości, obszerności sprawy, wielości stron uczestniczących w sprawie, nietypowości (precedensowy charakter sprawy),

 • ­wartości przedmiotu sprawy,

 • rodzaju dóbr podlegających ochronie: dobra materialne, wolność człowieka,

 • miejsca prowadzenia sprawy,

 • ­terminowości zlecenia.

Uzyskaj darmową wycenę

Wynagrodzenie nie obejmuje opłat sądowych,

kancelaryjnych i skarbowych,

a także kosztów dodatkowych np.:

 

 • kosztów sporządzenia opinii rzeczoznawcy,

 • tłumaczenia dokumentów sporządzonych w językach obcych,

 • wydania urzędowych odpisów i zaświadczeń.

 

 

Wynagrodzenie za świadczone usługi przez  ustalane są 
indywidualnie z każdym klientem, 
a jego wysokość zależy od:

Prawnik Zakopane 

 

"Kancelaria prawna to miejsce, do którego warto się udać w wielu sytuacjach. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, kiedy warto szukać tam pomocy. Prawnik Zakopane zajmuje się nie tylko sprawami karnymi czy rozwodowymi, ale jego usługi dotyczą także wielu innych kwestii. "

 

Kiedy może pomóc prawnik Zakopane?

 

Dobry prawnik Zakopane specjalizuje się w naprawdę wielu kwestiach. Niektóre kancelarie specjalizują się w kilku wąskich dziedzinach, inne działają znacznie szerzej. Wszystko po to, żeby wyjść na przeciw klientom, udzielić im pomocy w jak najbardziej profesjonalny sposób. Wyróżnia się kancelarie zajmujące się np. jedynie prawem karnym, prawem gospodarczym, prawem pracy czy prawem rodzinnym.

 

Jak wspomniano wcześniej, wbrew powszechnej opinii istnieje bardzo dużo sytuacji, w których warto skorzystać z pomocy prawnika. Każdego dnia podejmujemy różne decyzje, które mają mniejszy lub większy związek z prawem. Wiele osób niestety rezygnuje z profesjonalnej porady, gdy pojawiają się jakieś problemy, a przez to wpędza się w jeszcze gorszą sytuację. Warto więc zgłosić się do prawnika m.in. gdy:

 

 • ma się problemy w miejscu pracy jak np. mobbing, za duże wymagania, za małe płace, niewłaściwe traktowanie itd. Pracownicy są chronieni wieloma przepisami, z czego często nie zdają sobie sprawy.

 • pojawiają się problemy związane z prawymi konsumenta np. problem z uzyskaniem gwarancji, zwrotu, wadliwy produkt itd. Czasem mimo jasnych przepisów sklepy uciekają się do najróżniejszych metod, żeby wyjść na swoje. 

 • prowadzi się firmę - działalność gospodarcza wiąże się z wieloma prawnymi zabiegami jak np. podpisywanie różnych umów. Warto więc podjąć współpracę z doświadczonym prawnikiem, który z pewnością pomoże bezpiecznie przedostać się przez skomplikowane przepisy. 

 • otrzymuje się spadek lub chce się taki spadek na kogoś zapisać. Chcąc uniknąć problemów, konsekwencji finansowych i innych, warto zadbać o to, aby dopiąć sprawę na ostatni guzik pod okiem prawnika. 

 

Prawnik Zakopane może pomóc także w innych sytuacjach. Jeżeli pojawiają się jakiekolwiek niejasności i trudności z pewnością warto skorzystać z jego pomocy. Warto zaznaczyć, że porada prawna wcale nie musi się wiązać z wysokimi opłatami. Wiele kancelarii oferuje darmowe usługi, z których może skorzystać każdy!

 

Jak wybrać dobrego prawnik Zakopane?

 

Jak wiadomo w każdej dziedzinie można znaleźć specjalistów bardziej i mniej skutecznych. Dlatego przed skorzystaniem z usług wybranego adwokata, warto przemyśleć swój wybór. Dobrym rozwiązaniem jest zapoznanie się z opiniami innych klientów konkretnej kancelarii. Można też znaleźć wiele wartościowych uwag w Internecie. Dobry prawnik Zakopane powinien przede wszystkim posiadać umiejętność uważnego i aktywnego słuchania. Znaczenie ma także jego podejście do klientów oraz stopień zaangażowania w daną sprawę. Nie powinien on komentować i oceniać, ale skutecznie działać i dbać o dobro swojego klienta i reprezentować go w wielu sytuacjach np. przed sądem, jeżeli dana sprawa znajdzie tam swój finał. 

O nas

Kancelaria Adwokacka prowadzona przez Mecenas Magdalenę Dorulę zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług prawnych zarówno na rzecz Klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych.

Jesteśmy tutaj

Kontakt z nami

ul. Kościuszki 15, 34-500 Zakopanego

             tel. 661 979 602

             adwokat@magdalenadorula.pl

 

 

adwokat zakopane kancelaria adwokacka zakopane radca prawny zakopane
adwokat zakopane kancelaria adwokacka zakopane radca prawny zakopane
adwokat zakopane kancelaria adwokacka zakopane radca prawny zakopane

Strona główna | O nas | WynagrodzenieUsługi | Kontakt

Adwokat Zakopane Magdalena Dorula - Kancelaria prawnicza Zakopane

adwokat zakopane kancelaria adwokacka zakopane radca prawny zakopane