Imię i nazwisko:
Twój e-mail:
Temat:
Treść wiadomości:
  wyślij  
  wyślij  
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Skontaktuj się

Adres

ul. Kościuszki 15,

34-500 Zakopane

kancelaria prawna zakopane
kancelaria prawna zakopane

tel.  +48 661 979 602

 

e-mail:  adwokat@magdalenadorula.pl

Adwokatura Polska Prawo Ojczyzna Honor

NIP: 736-163-62-95

REGON: 361409873

 

Numer rachunku bankowego:

71 1240 5165 1111 0010 6296 0372

Uważamy, że dobry kontakt z Klientami to jeden z filarów satysfakcjonującej współpracy.

Zachęcamy do umówienia osobistego spotkania w siedzibie naszej kancelaria prawna Zakopane.

Kancelaria Prawna Zakopane oferuje profesjonalne usługi doradztwa prawnego w zakresie prawa cywilnego, prawa rodzinnego oraz prawa pracy.  Specjalizujemy się w dużej mierze we wsparciu prawnym Klientów w sprawach rodzinnych i opiekuńczych. Reprezentujemy Klientów przed sądami i organami administracji publicznej, udzielamy porad prawnych, sporządzamy pisemne analizy oraz przygotowujemy pisma procesowe, wnioski, pozwy, zażalenia, odwołania i skargi.

 

Prawo rodzinne to jeden z ważniejszych obszarów działania Kancelaria Prawna Zakopane. Ze względu na delikatny charakter spraw wymagana jest tu nie tylko wiedza specjalistyczna z zakresu tej gałęzi prawa, ale także duże zaangażowanie i empatyczne podejście do sytuacji Klienta. Wszystkie opisane warunki spełnia nasz zespół Kancelaria Prawna Zakopane. Do każdej sprawy podchodzimy z jednakowym profesjonalizmem i kreatywnością w działaniu.

 

Kancelaria posiada duże doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego, co gwarantuje wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Dotychczas z powodzeniem zakończyliśmy wiele skomplikowanych spraw, udzielając profesjonalnego wsparcia na etapie negocjacji i mediacji, jak i podczas postępowania przed sądem.

 

W Kancelaria Prawna Zakopane można uzyskać fachową poradę i dalsze wsparcie prawne w postaci reprezentowania Klienta w sprawach o rozwód i separację, w sprawach dotyczących podziału majątku wspólnego, zasądzenia i egzekwowania alimentów na rzecz dziecka lub małżonka. Kancelaria udziela również profesjonalnego wsparcia w zakresie innych aspektów prawa rodzinnego i opiekuńczego, w tym dotyczących ograniczenia, zawieszenia lub pozbawienia władzy rodzicielskiej, ustalenia kontaktów z dzieckiem i miejsca zamieszkania dziecka. Świadczymy także usługi związane z podpisywaniem umów majątkowych małżeńskich (intercyza), zarządzaniem majątkiem dziecka, sprawy adopcji dzieci oraz sprawy o ustalenie lub zaprzeczenie ojcostwa.

 

Stale doskonalimy się w opisanych aspektach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, jednocześnie wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów poszerzamy zakres świadczonych usług prawnych o dodatkowe zagadnienia. Kancelaria Prawna Zakopane prowadzi m.in. postępowania z zakresu prawa cywilnego dotyczące wniosków o ubezwłasnowolnienie, ustanowienia opieki bądź kurateli. Świadczymy pomoc prawną z zakresu prawa spadkowego, w tym załatwiamy formalności dotyczące nabycia praw do spadku i podziału masy spadkowej. Reprezentujemy przed sądami Klientów w sprawach o dział spadku i zapłatę zachowku.

 

Liczne pozytywne opinie na temat usług Kancelaria Prawna Zakopane świadczą o tym, że Klienci doceniają nasze zaangażowanie, elastyczne i empatyczne podejście do Klienta, stałe poszerzanie wiedzy z zakresu przepisów prawnych, jak i umiejętne stosowanie ich w praktyce. Niejednokrotnie udowodniliśmy, że dobrze przygotowany i posiadający merytoryczne podstawy adwokat jest w stanie doprowadzić do pozytywnego finału nawet sprawy, które początkowo nie dawały rokowań na sukces.

Kancelaria prawna Zakopane

O nas

Kancelaria Adwokacka prowadzona przez Mecenas Magdalenę Dorulę zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług prawnych zarówno na rzecz Klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych.

Jesteśmy tutaj

Kontakt z nami

ul. Kościuszki 15, 34-500 Zakopanego

             tel. 661 979 602

             adwokat@magdalenadorula.pl

 

 

adwokat zakopane kancelaria adwokacka zakopane radca prawny zakopane
adwokat zakopane kancelaria adwokacka zakopane radca prawny zakopane
adwokat zakopane kancelaria adwokacka zakopane radca prawny zakopane

Strona główna | O nas | WynagrodzenieUsługi | Kontakt

Adwokat Zakopane Magdalena Dorula - Kancelaria prawnicza Zakopane

adwokat zakopane kancelaria adwokacka zakopane radca prawny zakopane